DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu

Kód zboží: 1210000AN066A
3 151,70 Kč s DPH
(2 604,71 Kč bez DPH)
Dostupnost si můžete ověřit telefonicky na +420 283 910 457.

CAMELEON AN066A
SADA 3 V 1: POSUVNÝ ZACHYCOVAČ PÁDU + BLOKANT NA LANĚ + NAPÍNACÍ MECHANISMUS SPOJOVACÍHO PROSTŘEDKU S PRODLUŽOVACÍM POPRUHEM + 1 AM002
3 systémy v 1 multifunkčním výrobku:
1- Posuvný zachycovač pádu na spleteném laně s ø 10,5 - 11mm vybaven prodlužovacím lanem, tlumičem pádu a karabinou AM002.
2- Brzdič na laně: Zařízení na nastavení lana použité na bezpečnostním laně (typ A) pomáhá uživateli při změně polohy a zablokuje se pod vlivem statické nebo dynamické zátěže.
3- Brzdič na laně: Zařízení pro výstup na pracovní plochu, které se zablokuje pod vlivem zátěže v jednom směru a volně se pohybuje v opačném směru (typ B) (viz. popis EX030).
Materiál: plast/ocel.
Karabina: ocel.
Indikátor pádu a směrová pojistka
Snadná vizuální kontrola
Prodlužovací popruh
Maximální pohyblivost uživatele
Možnost otvírání jednou rukou
Ergonomické a snadné používání

AN066A CAMELEON AN066 CAMELEON ambiance AN066 CAMELEON opening AM002_NB

Můžeme Vám pomoci?
Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.
+420 283 910 460

DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu - příbuzné produkty

Reklamní sdělení

Pokud hledáte produkt DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu, jste na správné adrese. E-shop flopp.cz vám může nabídnout pracovní oděvy, obuv, a další zboží za skvělé ceny.

Pro profesionální práci jsou potřeba profesionální pracovní pomůcky jako je například produkt DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu. Pracovník, který používá profesionální pracovní pomůcky je daleko efektivnější a na svou práci hrdý než pracovník, který je nepoužívá. Chceme poskytovat pracovní pomůcky pro lidi, kteří jsou na svou práci hrdí.

Chtěli by jsme podporovat lidi, kteří se nebojí pracovat rukama a jsou si vědomi, jak moc je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi přinášíme kvalitní vybavení pro práci jako je produkt DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu.

Rádi ulehčujeme lidem jejich práci. Proto poskytujeme kvalitní produkty které najdete na našem e-shopu flopp.cz. Jeden z nich je například DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu. Můžete ho najít i v kategorii Ochrana proti pádu. U nás můžete najít nejen produkty DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu, ale i podobné, stačí si rozkliknout kategorie Ochrana proti pádu. Určitě si vyberete nejvhodnější zboží pro Vás jako například DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu E-shop flopp.cz nabízí kvalitní výrobky jako je produkt DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu, lze ho najít i v kategorii Ochrana proti pádu. Můžete si ho objednat ihned na flopp.cz. Hledáte produkt DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu? V tom případě jste zde správně! DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu se nachází v kategorii Ochrana proti pádu. Náš e-shop je spolehlivý a můžete u nás v klidu objednat z pohodlí vašeho domova. S výrobkem jako je DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu který můžete najít i v kategorii Ochrana proti pádu se budete cítit jako profesionál. Taky podle toho bude vypadat vaše odvedená práce.

Hledáte DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu? E-shop flopp.cz nabízí DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu a jiné kvalitní výrobky například pracovní obuv, oděvy a další zboží za nízké ceny. Neplaťte za kvalitu mnoho peněz! Navštivte náš e-shop flopp.cz a vyberte si z našeho sortimentu levnou kvalitu ! Jako například DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu.

Za kvalitu nemusíte utrácet tisíce, stačí si vybrat zboží z našeho e-shopu flopp.cz. Zaručujeme nízké ceny a kvalitní zboží. Ulehčete si práci, jednoduše nakupte u nás v e-shopu, je to o mnoho snadnější než návštěva kamenného obchodu. A pracujte jako opravdový profesionál.

Nabízíme profesionální náčiní pro lidi, kteří se nebojí ruční práce a preferují kvalitně odvedenou práci.

Podporujeme lidi, kteří jsou hrdí na to, že pracují rukama a jsou si vědomi, že je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi přinášíme kvalitní vybavení pro práci na našem e-shopu jako například produkt DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu. Nemáme rádi neprofesionální přístup k práci, kterému se určitě vyvarujete s našim výrobkem jako je DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu. S produktem DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu, který najdete v kategorii Ochrana proti pádu se budete cítit v práci o mnoho lépe a lépe ji odvedete.

Pro kvalitní práci jsou potřeba kvalitní, profesionální pracovní pomůcky jako je například produkt DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu který můžete najít na flopp.cz v kategorii Ochrana proti pádu. Člověk, který používá naše pracovní pomůcky je daleko efektivnější a na svou práci hrdý než pracovník, který je nepoužívá. Chceme podporovat lidi, kteří jsou na svou práci hrdí. Lidé zbytečně platí za kvalitu hromady peněz. Ale je možné nalézt kvalitu i za rozumnou cenu. V našem e-shopu nabízíme levné a zároveň kvalitní produkty, jako je například DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu. Většinou je pravidlem že za kvalitu musíte zaplatit hodně peněz. Náš e-shop takové pravidla nemá! U nás je možné nalézt produkty, které jsou stále kvalitní a jejich cena není vůbec vysoká. Snažíme se nabízet levné a kvalitní produkty jako je například DELTA Plus CAMELEON AN066A + tlumič pádu. E-shop flopp.cz nabízí kvalitní a cenově dostupné zboží které vám ulehčí značnou část vaší práce. Věříme že si u nás vyberete a budete s naší kvalitou spokojeni. Oproti kamenným obchodům ne e-shop značně ve výhodě už jen proto že je dostupný non-stop a můžete si zboží vybírat jak dlouho chcete z pohodlí domova.