Pracovní obuv

Pokud hledáte nabídku pracovní obuvi on-line, jste na správném místě.
Rádi Vám představíme sortiment našeho e-shopu.

E-shop - naše nabídka


Nakupte pracovní obuv pohodlně z Vašeho domova přes náš e-shop.

 

Pracovní obuv Praha

Obuv patří k nejdůležitějším součástem lidského vybavení. Bez šály, čepice, nebo třeba, bundy se ještě obejdeme, ale bez obuvi bychom jen těžko vyšli v Praze na ulici, kde je to samá dlažební kostka, a pražské ulice jsou plné odpadků. Praha je ovšem nejenom nepřítelem bosé nohy, ale také plná zajímavých a hezkých míst, kam se lidská noha může vydat. Může také jen zůstat někde u vody, nebo na nějakém místě kde si chce odpočinout. Praha je též plná nejrůznějších pracovišť, kde lidé pracují, často i v nebezpečnějších podmínkách. Ovšem každý specifický druh výletu, odpočinku či práce si vyžaduje speciální obuv. Na našem webu nabízíme širokou škálu obuvi vhodnou jak pro práci nebo do nepříznivých podmínek, tak i pro volný čas a relaxaci například na chalupě, čí k vodě, nebo i prostou obuv na doma, školy, nebo do kanceláře. Naše specializace je pracovní obuv. Proto jestli hledáte pracovní obuv nejvyšší kvality, jste na správném místě.

Je kvalitní obuv tak důležitá?

pracovní obuv prahaPraha je plná zajímavých sportovních míst, která jen čekají, až je vášniví sportovci navštíví. V Praze se dá provozovat snad téměř jakýkoliv sport, na který si vzpomenete. Hodně lidí avšak opomíjí, že sportovní vybavení je při sportování velice podstatné k podání maximálně kvalitního výkonu. Co je nepostradatelná výbava ke skoro jakémukoliv sportu? Ano, je to kvalitní obuv.

Kvalitní obuv je kvalitní obuv

Pokud bude například sprinter, nebo tenista sebe-výkonnější, nekvalitní obuv mu na jeho kvalitách strhne a může způsobit takový rozdíl, že soupeř dostane navrch a vyhraje. Toto ovšem neplatí pouze při sportu, ve kterém si to sportovci uvědomují, že musejí mít kvalitní vybavení a hlavně obuv k podání nejlepšího výkonu. Platí to ale například u turistiky. Když je obuv opravdu hodně nekvalitní, můžete to poznat třeba i po malém výletu – tlačí vás nohy, obuv je nepohodlná atd. Pokud by se však jednalo o větší turistický výlet například na Lysou horu, tak už se dá poznat už i středně nekvalitní obuv, o které jste si doposud mysleli, že se jedná o kvalitní obuv. Na cestách přírodou není zrovna moc obchodů kde je kvalitní obuv. Důsledkem toho, že byste si vyšli na výlet s nekvalitní turistickou obuví, by mohly být nepříjemně odřené nohy, puchýře, otlačeniny a další nepříjemné „památky“ na vašich nohou. V nejhorším případě by se vám při výstupu mohla bota nějak zničit a představte si, že uprostřed tůry stojíte pouze s jednou „funkční“ botou. Většina z nás nenosí zrovna náhradní boty, takže ze zdánlivě malého problému, by se stal opravdu velký problém v této situaci. Kdybyste si na výstupu roztrhli třeba tričko, nebo vám upadla jedna nohavice od kalhot, zas tolik by se toho nestalo, ovšem vidíte, že výběr kvalitní obuvi je klíčový a koupě nekvalitní obuvi za vidinou šetření peněz, může být mnohdy fatální. Ještě dvakrát tolik to platí o výběru kvalitní pracovní obuvi, kde se mnohdy bezprostředně jedná a vaše holé zdraví. Proto neriskujte a vybírejte si kvalitní pracovní obuv na našem webu.

Levná obuv x Kvalitní obuv

Nekvalitní obuv kdysi bývala levná, protože byla levná na výrobu a byla prostě nekvalitní. Dnes má ovšem nekvalitní obuv, respektive její prodejci nový trend. Zvedají cenu nekvalitní obuvi, aby v zákaznících nabudili dojem, že se jedná a středně kvalitní zboží, nebo někdy dokonce že se jedná o plně kvalitní zboží za přijatelné ceny. Naproti tomu pořád existují obchodníci, pro které je spokojenost zákazníka na prvním místě a snaží se mu nabídnout jen to nejlepší k jeho maximální spokojenosti a komfortu za cenu, která je úměrná kvalitě produktu. Ve výsledku není tato cena kvalitních produktů zase o tolik vyšší, díky právě zmíněnému trendu zvedání cen nekvalitního zboží od nečestných obchodníků. Proto se vyplatí koupit si kvalitní obuv na našem webu, který nic než kvalitní obuv nenabízí.

Kotníková pracovní obuv

pracovní obuvKotníková pracovní obuv patří mezi nejrozšířenější a nejoblíbenější pracovní obuv vůbec. Díky své struktuře umožňuje výrobcům vytvořit několik „vychytávek“, díky kterým se stává bota naprosto bezpečná ale zároveň je stále komfortní. Na našem webu je kotníková pracovní obuv nejvyšší kvality. Tato kotníková pracovní obuv je například odolná proti pohonným hmotám, některé mají ocelovou špičku a planžetu, jiné jsou s plastovou tužinkou a textilní stélkou proti propíchnutí. Hodit se jistě bude antistatická a protiskluzová podrážka odolná proti kyselinám a olejům, nebo různé reflexní komponenty pro zvýšení viditelnosti a řada dalších užitečných „vychytávek“ které udělají vaši práci s kvalitní pracovní obuví příjemnější a hlavně bezpečnější.

Pracovní polobotky

pracovní obuv polobotkaPracovní polobotky obdobně jako kotníková pracovní obuv patří také mezi nejoblíbenější a nejprodávanější pracovní obuv vůbec. Pracovní polobotky mají podobné vychytávky, jako kotníková pracovní obuv. Bezpečnostní polobotky nabízejí například tyto věci: Ocelová špička, antistatický podešev, odolnost proti pohonným hmotám, kompozitní tužinku a stélku proti propíchnutí, antistatickou a protiskluzovou podrážku odolnou vůči olejům a kyselinám. Vidíte že, bezpečnostní polobotky a kotníková pracovní obuv nabízí podobné užitečné věci, je tedy jen na vás, který typ vám více vyhovuje k vaší práci a ke kterému typu obuvi táhne vaše srdce respektive noha.

Bezpečnostní sandály

pracovní obuv prahaBezpečnostní sandály jsou vhodné zejména pro práce, u kterých nehrozí ohrožení boty ze shora – třeba vylití nějaké tekutiny, jelikož je sandál shora moc otevřený. Ovšem tím se hodí k práci například v létě při stěhování, nebo dělání jakékoliv jiné práce, kdy by se noha v klasické pracovní obuvi doslova smažila.

Bezpečnostní holeňová obuv

pracovní obuv polobotkaBezpečnostní holeňová obuv či poloholeňová obuv nabízí stejné výhody jako kotníková pracovní obuv, nebo pracovní polobotky, ovšem chrání větší část nohy a může být tedy užitečná k některým specifickým pracím více, než kotníková pracovní obuv, nebo pracovní polobotky. K nejoblíbenějším typům holeňové obuvi patří typ Kanada, který se stal hitem u nespočtu lidí na celém světě.

Pracovní holinky

Pracovní holinky už dlouhý čas poskytují širokou škálu využití v pracovní oblasti, s přicházejícím pokrokem, jsou holinky kvalitnější a obsahují více ochranných prvků.

Zimní pracovní obuv

Zimní obuv nabízí širokou škálu typů pracovní obuvi, speciálně upravených pro práci v chladném prostředí.

Bílá pracovní obuv

U bílé pracovní obuvi byste našli prakticky alespoň jeden produkt od téměř všech zde vyjmenovaných typů obuvi, ovšem v bílém provedení. Toto obuv se hodí například do zdravotnictví či potravinářského provozu.

Obuv pro volný čas

Obuv pro volný čas obsahuje například trekové boty, sportovní obuv, galoše nebo pantofle.

Prodejna pracovních oděvů a pracovních pomůcek

Velkobchod a maloobchod Praha

Nabízíme šití oděvů na zakázku

Reklamní potisk nebo výšivka

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, obuv, rukavice, přilby, respirátory, masky, sluchátka a další. Dále nabízíme možnost šití oděvů na zakázku včetně potisku či výšivky. Pracovní oděvy nejen v lokalitě Praha a okolí. Součástí naší nabídky je i oblečení pro volný čas a reklamní textil.

kontakt