sandály

Panda ULTRA TOPOLINO MF S1P SRC sandál

Náš kód: 1200000001623
Panda_ULTRA-TOPOLINO-S1P_1
  • Panda ULTRA TOPOLINO MF S1P SRC sandál
  • Panda_ULTRA-TOPOLINO-S1P_2

Panda ULTRA TOPOLINO je bezpečnostní sandál s kompozitní tužinkou ve špici a ze spodu s kompozitní stélkou proti propichu. Antistatická a lehká protiskluzná podešev vyrobená z dvouhustotního polyuretanu rezistentní olejům a oděru. Vyrobeno v EU.

Tabulka velikostí

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

1 216,70 Kč 1 005,54 Kč bez DPH
Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

Počet:


Panda ULTRA TOPOLINO je bezpečnostní sandál s kompozitní tužinkou ve špici a ze spodu s kompozitní stélkou proti propichu. Antistatická a lehká protiskluzná podešev vyrobená z dvouhustotního polyuretanu rezistentní olejům a oděru. Vyrobeno v EU.

Panda ULTRA TOPOLINO MF S1P SRC sandál černá

Materiál:
Materiál tužinky: kompozit
Materiál stélky proti propichu: kompozit
Svrchní materiál: lícová kůže
Materiál podešve: dvouhustotní polyuretan
Materiál podšívky: polyester mesh

Popis:
Kolekce STRONG ULTRA představuje svým střihem a názvem velmi známé modely kategorie Strong, ovšem vyrobené z nejlepších komponent a materiálů. Model ULTRA TOPOLINO je bezpečnostní sandál s kompozitní tužinkou ve špici, která chrání před stlačením silou do 15 kN nebo pádem břemena o váze do 20 kg z výšky 1 m. Antistatická a lehká podešev vyrobená z dvouhustotního polyuretanu garantuje nejenom komfort, ale i bezpečí díky protiskluzným vlastnostem podrážky, která je navíc rezistentní olejům a oděru. Chodidla jsou chráněna také ze spodu, a to díky kompozitní stélce proti propichu. Svršek obuvi je vyrobený z přírodní plnolící vodě odpudivé kůže Ramon a vnitřní podšívka z prodyšného materiálu Airnet mesh s technologií mikrokanálků, která zajišťuje vysokou funkčnost v odvádění potu. Obuv neobsahuje kovové součásti. Model je výroben z certifikovaných komponentů nejvyšší kvality a 100% italským výrobcem bezpečnostní a pracovní obuvi PANDA s více než 40 lety zkušeností v oboru.

Normy:
EN ISO 20345 (S1 P SRC)

Vlastnosti:
Vyrobeno v EU
Hmotnost: 600 gr

Posledně prohlížené

Prodejna pracovních oděvů a pracovních pomůcek

Velkobchod a maloobchod Praha

Nabízíme šití oděvů na zakázku

Reklamní potisk nebo výšivka

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, obuv, rukavice, přilby, respirátory, masky, sluchátka a další. Dále nabízíme možnost šití oděvů na zakázku včetně potisku či výšivky. Pracovní oděvy nejen v lokalitě Praha a okolí. Součástí naší nabídky je i oblečení pro volný čas a reklamní textil.

kontakt