BRÝLE

NELLORE brýle zrcadlové modré

NELLORE IS brýle_modrá

Brýle sportovního vzhledu optické třídy 1 s polykarbonátovým zorníkem s úpravou proti poškrábání a orosení, zrcadlová modrá

Tabulka velikostí
356,10 Kč 294,30 Kč bez DPH
Skladem

Počet:


Náš kód: 1110501043345

Brýle sportovního vzhledu optické třídy 1 s polykarbonátovým zorníkem s úpravou proti poškrábání a orosení, zrcadlová modrá

NELLORE IS brýle AF, AS zrcadlová modrá

Brýle sportovního vzhledu optické třídy 1 s polykarbonátovým zorníkem s úpravou proti poškrábání a orosení (třída F dle normy EN 166), ochranou proti nárazu s malou energií a nastavitelnou délkou stranic.


Popis:
Brýle sportovního vzhledu optické třídy 1 s polykarbonátovým zorníkem s úpravou proti poškrábání a orosení (třída F dle normy EN 166), ochranou proti nárazu s malou energií a nastavitelnou délkou stranic. Žlutý zorník má ochranný filtr proti UV záření dle normy EN 170, šedý a zrcadlový zorník má ochranný protisluneční filtr dle normy EN 172.

Normy:
EN 166
EN 172 (5-3.1)
EN 170 (2C-1.2)

Vlastnosti:

Posledně prohlížené

Prodejna pracovních oděvů a pracovních pomůcek

Velkobchod a maloobchod Praha

Nabízíme šití oděvů na zakázku

Reklamní potisk nebo výšivka

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, obuv, rukavice, přilby, respirátory, masky, sluchátka a další. Dále nabízíme možnost šití oděvů na zakázku včetně potisku či výšivky. Pracovní oděvy nejen v lokalitě Praha a okolí. Součástí naší nabídky je i oblečení pro volný čas a reklamní textil.

kontakt