Respirátory, masky, filtry

BATIST Nanorouška Nanofiber mask B 50ks

Náš kód: 1090000001021
Nanofiber mask B_5
  • Nanofiber mask B_5
  • Nanofiber mask B_4
  • Nanofiber mask B_6
  • Nanofiber mask B
  • nanofiber_mask_B_1_
  • nanofiber_mask_B_2
  • nanofiber_mask_B_3

Immunity Nano fiber mask B Vysoce účinná zdravotnická ústenka české výroby s filtrem z nanovláken zachytí bakterie a viry. Chrání vás i okolí. Univerzální velikost. Pohodlné gumičky.

Tabulka velikostí
Produkt je dočasně vyprodaný.

Immunity Nano fiber mask B Vysoce účinná zdravotnická ústenka české výroby s filtrem z nanovláken zachytí bakterie a viry. Chrání vás i okolí. Univerzální velikost. Pohodlné gumičky.

BATIST Nano fiber mask B

Vysoce účinná zdravotnická ústenka české výroby s filtrem z nanovláken zachytí bakterie a viry. Chrání vás i okolí. Univerzální velikost. Pohodlné gumičky.

Díky svým prvotřídním vlastnostem poskytne naše nanorouška Batist ochranu při blízkém kontaktu s jinými osobami. Obyčejná rouška brání šíření nákazy směrem od nositele do okolí, rouška s nanovrstvou zásadně zvyšuje ochranu samotného nositele a chrání i jeho. Kvalitní membrána z nanovláken je tak hustá, že dokáže zachytit opravdu i ty nejmenší částice s viry. Její bakteriální filtrační účinnost (BFE) je 99,8%.

Jednorázová nanorouška je tak tou nejúčinnější variantou mezi rouškami. Svými vlastnostmi se blíží respirátoru, přičemž si zachovává komfort nošení roušek. Díky gumičkám a všitému drátku se Vám bude pohodlně nosit a perfektně sedne. Zároveň je velmi prodyšná a bude se Vám s ní dobře dýchat.  

Všestranná čtyřvrstvá nanorouška poskytne pocit jistoty i profesionálům jako jsou zdravotníci, záchranáři či policisté. Najde však využití i v běžném životě.

Výrobce: Batist Medical

Vyrobeno v České republice.

Složení:

Netkaná textilie polypropylen spunbond (vnitřní vrstva), vrstva z nanovlákna PVDF, netkaná textilie polypropylen meltblown, netkaná textilie polypropylen spunbond (vnější vrstva).

Doporučené použití:

    Umyjte si ruce vodou a mýdlem.
    Utřete si ruce a předtím, než sáhnete na roušku, použijte dezinfekci na ruce.
    Vyjměte roušku z krabice a ujistěte se, že není ani z jedné strany poškozená.
    Zkontrolujte, zda držíte roušku správně. Nahoru patří strana roušky s vyztuženým ohybatelným okrajem, který se přizpůsobí tvaru nosu.
    Držte roušku za poutka, která zahákněte za uši. Vyztužený okraj vytvarujte podle tvaru svého nosu. Přetáhněte spodní okraj roušky přes ústa a bradu.
    Tato rouška je určena k jednorázovému použití. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

 

Posledně prohlížené

Prodejna pracovních oděvů a pracovních pomůcek

Velkobchod a maloobchod Praha

Nabízíme šití oděvů na zakázku

Reklamní potisk nebo výšivka

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, obuv, rukavice, přilby, respirátory, masky, sluchátka a další. Dále nabízíme možnost šití oděvů na zakázku včetně potisku či výšivky. Pracovní oděvy nejen v lokalitě Praha a okolí. Součástí naší nabídky je i oblečení pro volný čas a reklamní textil.

kontakt