BRÝLE

MOLDEX 141001 ADAPT 1K brýle čiré

Náš kód: 1110000141001
MOLDEX_ADAPT_1K_1
  • MOLDEX_ADAPT_1K_3
  • MOLDEX_ADAPT_1K_4
  • Moldex_ADAPT_bryle_4
  • Moldex_ADAPT_bryle_3
  • Moldex_ADAPT_bryle_5
  • MOLDEX_ADAPT_bryle_pouziti
  • MOLDEX_ADAPT_design

Brýle MOLDEX ADAPT perfektně sedí v kombinaci s respirátory i polomaskami a nezamlžují se. Obzvláště přiléhavé brýle jsou výsledkem našeho špičkového designu čoček a použití flexibilního těsnicího pásku.

Tabulka velikostí
360,20 Kč 297,69 Kč bez DPH
Skladem

Počet:


Brýle MOLDEX ADAPT perfektně sedí v kombinaci s respirátory i polomaskami a nezamlžují se. Obzvláště přiléhavé brýle jsou výsledkem našeho špičkového designu čoček a použití flexibilního těsnicího pásku.

OCHRANNÉ BRÝLE ADAPT

Ochranné brýle s jednokomponentními stranicemi a základními povrchovými úpravami proti zamlžování a odolnosti proti poškrábání.

    Ochranné brýle, které sedí i s repirátory
    Flexibilní těsnicí  pásek pro pohodlí a  maximální ochranu
    High-tech design zorníku
    Ochranná vrstva proti zamlžení a poškrábání
    Design oceněný řadou prestižních cen

Lepší ochrana zraku s respirátorem i bez bez


S ochrannými brýlemi ADAPT jsme vyvinuli vysoce kvalitní, designové a velmi lehké ochranné brýle, které také perfektně sedí v kombinaci s respirátory i polomaskami a nezamlžují se.  Obzvláště přiléhavé brýle jsou výsledkem našeho špičkového designu čoček a použití flexibilního těsnicího  pásku. To umožňuje nošení ochranných brýlí ADAPT s respirátory a poskytuje celkově lepší ochranu zraku. Díky speciálnímu zakřivení čočky, které je odolné proti poškrábání, a také bezrámovému provedení, nabízí brýle ADAPT zvláště velké a jasné zorné pole.  Vysokého komfortu nošení našich ochranných brýlí dosahujeme díky flexibilním bočním stranicím a vyváženému rozložení tlaku na stranice. Stejně jako všechny ostatní naše výrobky jsou i ochranné brýle ADAPT testovány na kvalitu a mají odpovídající certifikace z hlediska ochrany očí a UV filtrů.

EN 166:2001

EN 170:2002

(EU) 2016/425

https://youtu.be/oQeBMhiihmU

Videa

MOLDEX ADAPT brýle

Posledně prohlížené

Prodejna pracovních oděvů a pracovních pomůcek

Velkobchod a maloobchod Praha

Nabízíme šití oděvů na zakázku

Reklamní potisk nebo výšivka

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, obuv, rukavice, přilby, respirátory, masky, sluchátka a další. Dále nabízíme možnost šití oděvů na zakázku včetně potisku či výšivky. Pracovní oděvy nejen v lokalitě Praha a okolí. Součástí naší nabídky je i oblečení pro volný čas a reklamní textil.

kontakt