kotníková

HALWILL MF ESD S1P SRC kotníková obuv

HALWILL MF ESD S1P SRC kotník
  • HALWILL MF ESD S1P SRC kotník_2

Bezpečnostní kotníková obuv v moderní černo-zelené barevné kombinaci - Metalfree / Nonmetalic

Tabulka velikostí
1 340,10 Kč 1 107,52 Kč bez DPH
O termínu dodání Vás budeme informovat co nejdříve

Počet:


Náš kód: 1200202064860

Bezpečnostní kotníková obuv v moderní černo-zelené barevné kombinaci - Metalfree / Nonmetalic

HALWILL MF ESD S1P SRC kotníková obuv

Bezpečnostní kotníková obuv v moderní černo-zelené barevné kombinaci. Svršek obuvi je vyrobený z mikrovlákna a perforovaný po cele délce. Protiskluzová podešev vyrobena z dvouhustotního polyuretanu zajišťuje nejenom komfort, ale také maximální jistotu při každém kroku. Obuv je vybavena komfortní, perforovanou vnitřní stélkou, která garantuje pohodlí a cirkulaci vzduchu uvnitř boty. Absorpce energie v oblasti paty tlumí nárazy a omezuje pocit únavy nohou. Díky bezpečnostní kompozitní tužince obuv splňuje požadavky normy EN ISO 20345:2011.
Chodidla jsou chráněna také ze spodu, a to díky kompozitní stélce, proti propichu. Obuv neobsahuje kovové součásti a je vybavena funkcí ESD. Proto je to ideální model pro vnitřní prostory a citlivé prostředí, kde je potřeba zabránit vzniku jisker z elektrostatického výboje anebo pro prostory vybavené bezpečnostním rámem.

Metalfree / Nonmetalic
S1P SRC

Posledně prohlížené

Prodejna pracovních oděvů a pracovních pomůcek

Velkobchod a maloobchod Praha

Nabízíme šití oděvů na zakázku

Reklamní potisk nebo výšivka

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, obuv, rukavice, přilby, respirátory, masky, sluchátka a další. Dále nabízíme možnost šití oděvů na zakázku včetně potisku či výšivky. Pracovní oděvy nejen v lokalitě Praha a okolí. Součástí naší nabídky je i oblečení pro volný čas a reklamní textil.

kontakt