polobotky

HAGEWILL MF ESD S1P SRC polobotka modrá

Náš kód: 1200201051940
HAGEWILL_MF_ESD_S1P_polobotka_modrá_1
  • HAGEWILL_MF_ESD_S1P_polobotka_modrá_1
  • HAGEWILL_MF_ESD_S1P_polobotka_modrá_2

Bezpečnostní sandál v moderní modro-černe barevné kombinaci. Svršek obuvi je vyrobený z mikrovlákna a perforovaný po cele délce.

Tabulka velikostí

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

1 691,50 Kč 1 397,93 Kč bez DPH
Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

Počet:


Bezpečnostní sandál v moderní modro-černe barevné kombinaci. Svršek obuvi je vyrobený z mikrovlákna a perforovaný po cele délce.

HAGEWILL MF ESD S1P SRC polobotka modrá

Materiál:
Materiál tužinky: kompozit
Materiál stélky proti propichu: kompozit
Svrchní materiál: mikrovlákno
Materiál podešve: PU/TPU
Materiál podšívky: polyester mesh

Popis:
Bezpečnostní sandál v moderní modro-černe barevné kombinaci. Svršek obuvi je vyrobený z mikrovlákna a perforovaný po cele délce. Protiskluzová podešev odolná olejům je vyrobena z polyuretanu a transparentního termopolyuretanu. Podešev zajišťuje nejenom komfort ale také maximální jistotu při každém kroku. Obuv je vybavena komfortní, perforovanou vnitřní stélkou, která garantuje pohodlí a cirkulaci vzduchu uvnitř boty. Absorpce energie v oblasti paty tlumí nárazy a omezuje pocit únavy nohou. Díky bezpečnostní kompozitní tužince splňuje obuv požadavky normy EN ISO 20345:2011. To znamená, že chodidla jsou chráněna před stlačením silou do 15 kN nebo pádem břemena o vaze do 20kg z výšky 1m. Chodidla jsou chráněna také ze spodu a to díky kompozitní stélce proti propichu. Obuv neobsahuje kovové součásti a je vybavena funkcí ESD. Proto je to ideální model pro vnitřní prostory a citlivé prostředí, kde je potřeba zabránit vzniku jisker z elektrostatického výboje anebo pro prostory vybavené bezpečnostním rámem. Obuv bude vhodná pro zaměstnance s vysokým nártem, protože díky velice pohodlnému zapínaní na suchy zip je možné přizpůsobit svrchní část obuvi přesně na míru a tímto dosáhnout maximálního komfortu během práce.

Normy:
EN 61340-5-1
EN ISO 20345 (S1 P)

Posledně prohlížené

Prodejna pracovních oděvů a pracovních pomůcek

Velkobchod a maloobchod Praha

Nabízíme šití oděvů na zakázku

Reklamní potisk nebo výšivka

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, obuv, rukavice, přilby, respirátory, masky, sluchátka a další. Dále nabízíme možnost šití oděvů na zakázku včetně potisku či výšivky. Pracovní oděvy nejen v lokalitě Praha a okolí. Součástí naší nabídky je i oblečení pro volný čas a reklamní textil.

kontakt