holinky

DUNLOP Acifort High Voltage SB Holinky bílé

Náš kód: 120000A571411
ACIFORT HIGH VOLTAGE SB
  • ACIFORT HIGH VOLTAGE SB_3
  • DUNLOP Acifort High Voltage SB-2
  • DUNLOP Acifort High Voltage SB-1
  • DUNLOP Acifort High Voltage SB-4
  • DUNLOP Acifort High Voltage SB-5

Certifikovaná obuv s ochranou proti elektrickému šoku, pro práci s nízkým napětím do 1000 V AC nebo 1500 V DC. Holínky jsou vyrobeny z nitrilkaučuku, který je zodpovědný za chemickou odolnost a příměsy PVC a polymerů zajišťují odolnost

Tabulka velikostí
Produkt je dočasně vyprodaný.

Certifikovaná obuv s ochranou proti elektrickému šoku, pro práci s nízkým napětím do 1000 V AC nebo 1500 V DC. Holínky jsou vyrobeny z nitrilkaučuku, který je zodpovědný za chemickou odolnost a příměsy PVC a polymerů zajišťují odolnost

Holínky DUNLOP Acifort High Voltage SB

Dunlop Acifort High Voltage SB bílý

Dielektrické bezpečnostní holínky s odolností až do 1000V

kod výrobce: A571411.HV


Norma: EN ISO 20345:2011 SB FO SRA, EN 50321 třída 0

Bezpečnostní špice: Ocelová

Planžeta proti propíchnutí: Žádná

Materiál: PVC

Podšívka: Antibakteriální tkanina

Podešev: PVC

Certifikovaná obuv s ochranou proti elektrickému šoku, pro práci s nízkým napětím do 1000 V AC nebo 1500 V DC.
Holínky jsou vyrobeny z nitrilkaučuku, který je zodpovědný za chemickou odolnost a příměsy PVC a polymerů zajišťují odolnost a dlouhověkost holínek.
Tvarově jsou holínky nižší, s podporou kotníku a nártu a speciální podešví s SRA protiskluzovou ochranou.

EN ISO 20345 SB FO SRA
EN 50321 cl.0


Holínky Acifirt High Voltage jsou vyrobeny z kvalitní směsi nitrilové pryže a PVC, která je vstřikována do hladké formy bez spár, což zajišťuje dokonalou vodotěsnost. A co je tím nejdůležitějším? Ocelová bezpečnostní špice. To znamená, že vaše prsty jsou plně chráněny před nebezpečím pádů a nárazů. Můžete se tak plně soustředit na svou práci.

Nejvíce zaujme fakt, že tyto holínky jsou testovány a certifikovány podle normy EN ISO 20345:2011 SB FO SRA a EN50321 třída 0. Co to znamená pro vás? Výjimečná izolace proti elektrickému proudu až do 1000V střídavého a 1500V stejnosměrného. Takže ať už pracujete s elektrickými zařízeními nebo ve středisku s vysokým napětím, můžete se spolehnout na tyto holínky, které vás ochrání před nepředvídatelnými situacemi.

Kromě všech těchto bezpečnostních prvků jsou holínky Acifirt High Voltage vybaveny antibakteriální tkaninou jako podšívkou, což zajistí, že vaše nohy zůstanou čisté a pohodlné i po dlouhém dni práce. Podešev z PVC dodává holímkám odolnost a stabilitu na různých površích, což je v průmyslovém prostředí nesmírně důležité.

A nesmíme zapomenout na jejich skvělý design. Holínky Acifirt High Voltage nejenže poskytují prvotřídní ochranu, ale také skvěle vypadají. Všechny tyto vlastnosti je dělají ideální volbou pro každého, kdo hledá bezpečnostní a výkonné holínky pro průmyslové využití.

Obuv JE certifikavaná jako pracovní. Norma: EN ISO 20345:2011 SB FO SRA, EN50321 třída 0.

 

Posledně prohlížené

Prodejna pracovních oděvů a pracovních pomůcek

Velkobchod a maloobchod Praha

Nabízíme šití oděvů na zakázku

Reklamní potisk nebo výšivka

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, obuv, rukavice, přilby, respirátory, masky, sluchátka a další. Dále nabízíme možnost šití oděvů na zakázku včetně potisku či výšivky. Pracovní oděvy nejen v lokalitě Praha a okolí. Součástí naší nabídky je i oblečení pro volný čas a reklamní textil.

kontakt