BRÝLE

Brýle UNIVET 5X1 In/Out 5X1.30.00.00 ( I/O )

Náš kód: 11100000E4217
UNIVET_5X1_In_Out_5X1_30_00_00

Pracovní ochranné brýle 5X1 od renomované značky Univet byly speciálně vyvinuty tak, aby se přizpůsobily každému obličeji, a to v jakýchkoliv pracovních podmínkách. Sportovní a moderní design. barva zorníků: In/Out ( INDOOR/OUTDOOR)

Tabulka velikostí
Produkt je dočasně vyprodaný.

Pracovní ochranné brýle 5X1 od renomované značky Univet byly speciálně vyvinuty tak, aby se přizpůsobily každému obličeji, a to v jakýchkoliv pracovních podmínkách. Sportovní a moderní design. barva zorníků: In/Out ( INDOOR/OUTDOOR)

Brýle UNIVET 5X1 In/Out 5X1.30.00.00
barva zorníků: In/Out  ( INDOOR/OUTDOOR)

Pracovní ochranné brýle 5X1 od renomované značky Univet byly speciálně vyvinuty tak, aby se přizpůsobily každému obličeji, a to v jakýchkoliv pracovních podmínkách. Sportovní a moderní design. Nožičky brýlí jsou nastavitelné ve 3 volitelných délkách, což spolu se sklopnou technologií SoftPad a patentovaným nastavitelným nosním můstkem zaručuje dokonalé přizpůsobení každému nositeli. Zorník brýlí je ošetřen technologií Anti-Fog Plus, která zabraňuje zamlžování a umožňuje tak dokonalý rozhled i ve ztížených podmínkách. Díky technologii Anti-Scratch Plus je zorník odolný i vůči poškrábání. Brýle mají navíc i ochrannou vrstvu proti UV záření (UV 400) a nevytvářejí žádné barevné nebo prostorové zkreslení.

    nastavitelné straničky s technologií SoftPad
    zorník s technologií FLD (plovoucí zorník)
    patentovaný nosní můstek z analergického materiálu s výškovým nastavením
    systém rychlé výměny elastického pásku a zorníku
    snadná montáž gumového těsnění
    k dispozici korekční verze (kalibr: 55 21)
    verze s těsněním certifikovaná dle normy EN 166 bod 3 (kapky a spreje)

    barva zorníků: In / Out
    barva rámečku: tmavě šedá / zelená

    vlastnosti zorníku:
    povrchová úprava proti poškrábání
    UV ochranná vrstva: UV 400

Posledně prohlížené

Prodejna pracovních oděvů a pracovních pomůcek

Velkobchod a maloobchod Praha

Nabízíme šití oděvů na zakázku

Reklamní potisk nebo výšivka

Nabízíme ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, obuv, rukavice, přilby, respirátory, masky, sluchátka a další. Dále nabízíme možnost šití oděvů na zakázku včetně potisku či výšivky. Pracovní oděvy nejen v lokalitě Praha a okolí. Součástí naší nabídky je i oblečení pro volný čas a reklamní textil.

kontakt