Sluchátka 3M Peltor X2A-GA

Kategorie: Tlumiče hluku
Kód zboží: 1100000000392
691,70 Kč s DPH
(571,65 Kč bez DPH)
Dostupnost: do 5 dnů

3M PELTOR X2A SNR 31 dB
Lehká konstrukce. Kompatibilní s prostředky na ochranu zraku a filtračními polomaskami 3M. Vnitřní dvojitá drátěná konstrukce náhlavního pásku nabízí lepší rovnováhu, snadné nastavení a odolnost. Náhlavní pásek je elektricky izolovaný (DI-EL). Pro ochranu před střední až vysokou hladinou hluku, včetně mnohých průmyslových aplikací, jako jsou práce na silnici, výstavba atd. Hmotnost 220 g.

Můžeme Vám pomoci?
Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.
+420 283 910 460

Sluchátka 3M Peltor X2A-GA - příbuzné produkty

Reklamní sdělení

Pro profesionální práci jsou potřeba profesionální pracovní pomůcky jako je například produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Pracovník, který používá profesionální pracovní pomůcky je daleko efektivnější a na svou práci hrdý než pracovník, který je nepoužívá. Chceme poskytovat pracovní pomůcky pro lidi, kteří jsou na svou práci hrdí.

Pokud sháníte Sluchátka 3M Peltor X2A-GA, jste na správném místě. Značka 3M je kategorie ve které se nachází produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Na našem e-shopu si můžete zboží objednat rychle a bezpečně. Převážná většina produktů je skladem.

Vykonávejte svou práci jako opravdový profesionál. Nepodceňujte roli kvalitního pracovního vybavení. Kvalitní produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA vám dá jistotu že budete pracovat komfortně a dodá pocit kvalitně odvedené práce. S pomocí produktu Sluchátka 3M Peltor X2A-GA který najdete na našem e-shopu v kategorii Značka 3M vám usnadní práci a můžete si být jisti že bude kvalitněji a lépe odvedená. Neztrácejte čas navštěvováním kamenného obchodu. Objednejte jednoduše během 10 minut na flopp.cz. Nabízíme pracovní oděvy, obuv, a další kvalitní zboží za nízké ceny. Chceme podporovat lidi, kteří jsou hrdí na to, že pracují rukama a jsou si vědomi, že je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi chceme přinášet kvalitní vybavení pro práci jako například produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. U nás najdete produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA a jemu podobně. Podívejte se na naši nabídku v kategorii Značka 3M. Věříme, že najdete zboží, které vás zaujme, jako například "Sluchátka 3M Peltor X2A-GA". Pro profesionálně odvedenou práci potřebujete profesionální pomůcky stejně jako je náš produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Člověk, který používá naše profesionální pomůcky má větší pravděpodobnost že má svou práci dobře provedenou a tím pádem na ni může být hrdý. S produktem Sluchátka 3M Peltor X2A-GA, který najdete v kategorii Značka 3M se budete cítit v práci o mnoho lépe a lépe ji odvedete.

Podporujeme lidi, kteří jsou hrdí na to, že pracují rukama a jsou si vědomi, že je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi přinášíme kvalitní vybavení pro práci na našem e-shopu jako například produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA.

Hledáte Sluchátka 3M Peltor X2A-GA? E-shop flopp.cz nabízí Sluchátka 3M Peltor X2A-GA a jiné kvalitní výrobky například pracovní obuv, oděvy a další zboží za nízké ceny. Ulehčete si práci, jednoduše nakupte u nás v e-shopu, je to o mnoho snadnější než návštěva kamenného obchodu. A pracujte jako opravdový profesionál. Nemáme rádi neprofesionální přístup k práci, kterému se určitě vyvarujete s našim výrobkem jako je Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Kvalita nestojí hodně peněz, náš e-shop to dokazuje. Nabízíme kvalitní výrobky a za solidní ceny jako je například Sluchátka 3M Peltor X2A-GA!

Pokud hledáte produkt Sluchátka 3M Peltor X2A-GA, jste na správné adrese. E-shop flopp.cz vám může nabídnout pracovní oděvy, obuv, a další zboží za skvělé ceny. Nákup v e-shopu je daleko jednodušší a příjemnější než nákup v běžném obchodě. Využijte i vy tuto možnost v e-shopu flopp.cz. Nabízíme Vám zboží Sluchátka 3M Peltor X2A-GA, které si můžete objednat okamžitě. Častá výhoda e-shopu oproti klasickému obchdu je v lepší ceně. S výrobkem jako je Sluchátka 3M Peltor X2A-GA který můžete najít i v kategorii Značka 3M se budete cítit jako profesionál. Taky podle toho bude vypadat vaše odvedená práce. Nakupujte u nás na e-shopu, kvalitní a cenově dostupné zboží - vykonávejte svou práci jako profesionál. Většinou je pravidlem že za kvalitu musíte zaplatit hodně peněz. Náš e-shop takové pravidla nemá! U nás je možné nalézt produkty, které jsou stále kvalitní a jejich cena není vůbec vysoká. Snažíme se nabízet levné a kvalitní produkty jako je například Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Nic není důležitějšího než kvalitně odvedená práce, kterou dosáhnete pomocí Sluchátka 3M Peltor X2A-GA. Nikdo neudělá Vaši práci za Vás, ale pomocí našeho zboží, budete mít pocit, že je práce jednodušší.