Sluchátka 3M Peltor X1A-GA

Kategorie: Tlumiče hluku
Kód zboží: 1100000000390
541,90 Kč s DPH
(447,85 Kč bez DPH)
Dostupnost: do 5 dnů

3M PELTOR X1A SNR 27 dB
Lehká konstrukce. Kompatibilní s prostředky na ochranu zraku a filtračními polomaskami 3M. Vnitřní dvojitá drátěná konstrukce náhlavního pásku nabízí lepší rovnováhu, snadné nastavení a odolnost. Náhlavní pásek je elektricky izolovaný (DI-EL). Pro ochranu před lehkým průmyslovým hlukem, používají se při sekání trávy, vrtání atp. Hmotnost X1A - 184 g.

Můžeme Vám pomoci?
Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.
+420 283 910 460

Sluchátka 3M Peltor X1A-GA - příbuzné produkty

Reklamní sdělení

E-shop flopp.cz nabízí kvalitní výrobky jako je produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA , lze ho najít i v kategorii Tlumiče hluku. Můžete si ho objednat ihned na flopp.cz. Nabízíme vybavení pro lidi, kteří se nebojí pracovat rukama a nestydí se za to. To jsou lidé, kteří umí ocenit kvalitu zboží. Lidé, kteří navštívili náš e-shop flopp.cz a nakoupili u nás v kategorii Tlumiče hluku. U nás najdete produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA opravdu levně, přesvědčte se sami. Hledáte-li produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA , tak jste na správné adrese. Sluchátka 3M Peltor X1A-GA a další jemnu podobní zboží můžete nalézt v kategorii Tlumiče hluku. Nakupujte bezpečně, rychle, jednoduše a pohodlně z vašeho domova.

Pro profesionální práci jsou potřeba profesionální pracovní pomůcky jako je například produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA . Pracovník, který používá profesionální pracovní pomůcky je daleko efektivnější a na svou práci hrdý než pracovník, který je nepoužívá. Chceme poskytovat pracovní pomůcky pro lidi, kteří jsou na svou práci hrdí. Neztrácejte čas navštěvováním kamenného obchodu. Objednejte jednoduše během 10 minut na flopp.cz. Nabízíme pracovní oděvy, obuv, a další kvalitní zboží za nízké ceny. Kvalita, nízká cena, snadné objednání, rychlé dodání, přehled webu, široký sortiment. To je náš e-shop flopp.cz! U nás najdete produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA a jemu podobně. Podívejte se na naši nabídku v kategorii Tlumiče hluku. Věříme, že najdete zboží, které vás zaujme, jako například "Sluchátka 3M Peltor X1A-GA ". Za kvalitu nemusíte utrácet tisíce, stačí si vybrat zboží z našeho e-shopu flopp.cz. Zaručujeme nízké ceny a kvalitní zboží. Máme rádi profesionální přístup k práci, který získáte pomocí našeho zboží, jako je například Sluchátka 3M Peltor X1A-GA . Vykonávejte svou práci jako opravdový profesionál. Nepodceňujte roli kvalitního pracovního vybavení. Kvalitní produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA vám dá jistotu že budete pracovat komfortně a dodá pocit kvalitně odvedené práce. Nemáme rádi neprofesionální přístup k práci, kterému se určitě vyvarujete s našim výrobkem jako je Sluchátka 3M Peltor X1A-GA . Produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA který můžete najít na našem e-shopu v kategorii Tlumiče hluku vám usnadní práci a máte jistotu že bude kvalitně a dobře odvedená. Jestli jste hledal/a produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA , tak jste zde správně. Produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA je v nabídce v kategorii Tlumiče hluku. Nakupte rychle prostřednictvím našeho e-shopu flopp.cz, z pohodlí domova. Je to mnohem snadnější než návštěva kamenného obchodu.

S produktem Sluchátka 3M Peltor X1A-GA , který najdete v kategorii Tlumiče hluku se budete cítit v práci o mnoho lépe a lépe ji odvedete.

Často kvalita stojí hodně peněz. Je však možné nalézt i produkty, které jsou stále kvalitní a jejich cena není vysoká. V našem e-shopu se snažíme nabízet kvalitní a levné produkty, jako například produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA .

E-shop flopp.cz nabízí kvalitní a cenově dostupné zboží které vám ulehčí značnou část vaší práce. Věříme že si u nás vyberete a budete s naší kvalitou spokojeni. Oproti kamenným obchodům ne e-shop značně ve výhodě už jen proto že je dostupný non-stop a můžete si zboží vybírat jak dlouho chcete z pohodlí domova. Hledáte Sluchátka 3M Peltor X1A-GA ? E-shop flopp.cz nabízí Sluchátka 3M Peltor X1A-GA a jiné kvalitní výrobky například pracovní obuv, oděvy a další zboží za nízké ceny. Ulehčete si nákup tím, že nakupujete u nás v e-shopu. Je to daleko jednodušší než nákup v kamenném obchodě. Využijte to v našem e-shopu flopp.cz. Najdete u nás zboží Sluchátka 3M Peltor X1A-GA , které můžete okamžitě objednat. Největší výhodou e-shopu je nízká cena. U nás můžete najít nejen produkty Sluchátka 3M Peltor X1A-GA , ale i podobné, stačí si rozkliknout kategorie Tlumiče hluku. Určitě si vyberete nejvhodnější zboží pro Vás jako například Sluchátka 3M Peltor X1A-GA Pro profesionálně odvedenou práci potřebujete profesionální pomůcky stejně jako je náš produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA . Člověk, který používá naše profesionální pomůcky má větší pravděpodobnost že má svou práci dobře provedenou a tím pádem na ni může být hrdý. Pro kvalitní práci jsou potřeba kvalitní, profesionální pracovní pomůcky jako je například produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA který můžete najít na flopp.cz v kategorii Tlumiče hluku. Člověk, který používá naše pracovní pomůcky je daleko efektivnější a na svou práci hrdý než pracovník, který je nepoužívá. Chceme podporovat lidi, kteří jsou na svou práci hrdí. Nabízíme vybavení dobré kvality pro Vaši práci jako například "Sluchátka 3M Peltor X1A-GA ". Vaši práci neuděláme za vás, ale můžeme Vám zajistit, že se budete cítit v práci dobře. Nic není důležitějšího než kvalitně odvedená práce, kterou dosáhnete pomocí Sluchátka 3M Peltor X1A-GA . Nikdo neudělá Vaši práci za Vás, ale pomocí našeho zboží, budete mít pocit, že je práce jednodušší. Pokud hledáte produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA , tak jste tady správně. Produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA se nachází v nabídce v kategorii Tlumiče hluku. Prostřednictvím našeho e-shopu nakoupíte rychle z pohodlí domova, je to daleko jednodušší než návštěva kamenného obchodu.

Náš odchod preferuje především kvalitu a nízkou cenu. Můžete u nás najít kvalitní výrobky jako je například produkt Sluchátka 3M Peltor X1A-GA . Nákup v e-shopu je daleko jednodušší a příjemnější než nákup v běžném obchodě. Využijte i vy tuto možnost v e-shopu flopp.cz. Nabízíme Vám zboží Sluchátka 3M Peltor X1A-GA , které si můžete objednat okamžitě. Častá výhoda e-shopu oproti klasickému obchdu je v lepší ceně.

S výrobkem jako je Sluchátka 3M Peltor X1A-GA který můžete najít i v kategorii Tlumiče hluku se budete cítit jako profesionál. Taky podle toho bude vypadat vaše odvedená práce.

Rádi ulehčujeme lidem jejich práci. Proto poskytujeme kvalitní produkty které najdete na našem e-shopu flopp.cz. Jeden z nich je například Sluchátka 3M Peltor X1A-GA . Můžete ho najít i v kategorii Tlumiče hluku.