Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ

Kategorie: Tlumiče hluku
Kód zboží: 1100000000317
581,41 Kč s DPH
(480,50 Kč bez DPH)
Dostupnost: skladem

H520A-407-GQ OPTIME II SNR 31 dB
Výkonný mušlový chránič sluchu střední třídy, tlumí dobře i nízké frekvence, kapalinou a pěnou plněné těsnicí polštářky, hmotnost 210 g, drátěný hlavový oblouk.

Můžeme Vám pomoci?
Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.
+420 283 910 460

Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ - příbuzné produkty

Reklamní sdělení

Pracujte jako opravdový profesionál. Nepodceňujte roli kvalitního pracovního vybavení. Produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ vám dobře poslouží tak, že budete pracovat komfortně a s pocitem kvalitního zázemí.

S produktem Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ, který najdete v kategorii Tlumiče hluku se budete cítit v práci o mnoho lépe a lépe ji odvedete.

Máme rádi profesionální přístup k práci, který získáte pomocí našeho zboží, jako je například Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ.

Podporujeme lidi, kteří svou práci odvádějí na 100% a mají rádi kvalitu. Proto jim poskytujeme výrobky jako je například "Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ", aby ještě zvýšili svou kvalitu práce. Kvalita, nízká cena, snadné objednání, rychlé dodání, přehled webu, široký sortiment. To je náš e-shop flopp.cz! Profesionální práce vyžaduje profesionální nástroje jako je například produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ. Produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ se nachází v kategorii Tlumiče hluku. Hledáte Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ? Flopp CZ nabízí Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ za velice dobrou cenu, přesvědčte se u nás. Na našem webu nabízíme, pracovní oděvy, obuv a další zboží, vše za velice dobré ceny.

Chtěli by jsme podporovat lidi, kteří se nebojí pracovat rukama a jsou si vědomi, jak moc je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi přinášíme kvalitní vybavení pro práci jako je produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ.

Ulehčete si práci, jednoduše nakupte u nás v e-shopu, je to o mnoho snadnější než návštěva kamenného obchodu. A pracujte jako opravdový profesionál. Ulehčete si nákup tím, že nakupujete u nás v e-shopu. Je to daleko jednodušší než nákup v kamenném obchodě. Využijte to v našem e-shopu flopp.cz. Najdete u nás zboží Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ, které můžete okamžitě objednat. Největší výhodou e-shopu je nízká cena. Kvalita nestojí hodně peněz, náš e-shop to dokazuje. Nabízíme kvalitní výrobky a za solidní ceny jako je například Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ! Vykonávejte svou práci jako opravdový profesionál. Nepodceňujte roli kvalitního pracovního vybavení. Kvalitní produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ vám dá jistotu že budete pracovat komfortně a dodá pocit kvalitně odvedené práce. Nabízíme vybavení dobré kvality pro Vaši práci jako například "Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ". Vaši práci neuděláme za vás, ale můžeme Vám zajistit, že se budete cítit v práci dobře. Hledáte-li produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ, tak jste na správné adrese. Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ a další jemnu podobní zboží můžete nalézt v kategorii Tlumiče hluku. Nakupujte bezpečně, rychle, jednoduše a pohodlně z vašeho domova. U nás najdete produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ a jemu podobně. Podívejte se na naši nabídku v kategorii Tlumiče hluku. Věříme, že najdete zboží, které vás zaujme, jako například "Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ".

Nic není důležitějšího než kvalitně odvedená práce, kterou dosáhnete pomocí Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ. Nikdo neudělá Vaši práci za Vás, ale pomocí našeho zboží, budete mít pocit, že je práce jednodušší.

E-shop flopp.cz nabízí kvalitní a cenově dostupné zboží které vám ulehčí značnou část vaší práce. Věříme že si u nás vyberete a budete s naší kvalitou spokojeni. Oproti kamenným obchodům ne e-shop značně ve výhodě už jen proto že je dostupný non-stop a můžete si zboží vybírat jak dlouho chcete z pohodlí domova. Nabízíme vybavení pro lidi, co milují svou práci a nestydí se za to, že pracují rukama. To jsou lidé, kteří umí ocení kvalitní zboží. To jsou lidé, kteří nakupují v našem e-shopu v kategorii Tlumiče hluku. Přesvědčte se, že u nás najdete produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ opravdu levně. Pro kvalitní práci jsou potřeba kvalitní, profesionální pracovní pomůcky jako je například produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ který můžete najít na flopp.cz v kategorii Tlumiče hluku. Člověk, který používá naše pracovní pomůcky je daleko efektivnější a na svou práci hrdý než pracovník, který je nepoužívá. Chceme podporovat lidi, kteří jsou na svou práci hrdí.

Nabízíme vybavení pro lidi, kteří se nebojí pracovat rukama a nestydí se za to. To jsou lidé, kteří umí ocenit kvalitu zboží. Lidé, kteří navštívili náš e-shop flopp.cz a nakoupili u nás v kategorii Tlumiče hluku. U nás najdete produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ opravdu levně, přesvědčte se sami. Pro profesionální práci jsou potřeba profesionální pracovní pomůcky jako je například produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ. Pracovník, který používá profesionální pracovní pomůcky je daleko efektivnější a na svou práci hrdý než pracovník, který je nepoužívá. Chceme poskytovat pracovní pomůcky pro lidi, kteří jsou na svou práci hrdí.

Podporujeme lidi, kteří jsou hrdí na to, že pracují rukama a jsou si vědomi, že je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi přinášíme kvalitní vybavení pro práci na našem e-shopu jako například produkt Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ. Za kvalitu nemusíte utrácet tisíce, stačí si vybrat zboží z našeho e-shopu flopp.cz. Zaručujeme nízké ceny a kvalitní zboží. Neplaťte za kvalitu mnoho peněz! Navštivte náš e-shop flopp.cz a vyberte si z našeho sortimentu levnou kvalitu ! Jako například Mušlový chránič Peltor-H520A-407-GQ.