Obuv sandál Ottawa modrý

Kategorie: Obuv
Kód zboží: 1200000002135
Velikost: 42
1 065,01 Kč s DPH
(880,17 Kč bez DPH)
Dostupnost: do 5 dnů

Síťovaný sandál-polobotka Ottawa(4425-11). Materiál: hovězinová useň+syntetická síťovina. Stahování na gumu.
Vkládací stélka z PUR pěny potažená textilem.
Podrážka: EVA/GUMA, olejivzdorná, antistatická, protiskluzová.
Obuv není certifikována jako pracovní.

Můžeme Vám pomoci?
Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.
+420 283 910 460

Obuv sandál Ottawa modrý - příbuzné produkty

Reklamní sdělení

Pro profesionálně odvedenou práci potřebujete profesionální pomůcky stejně jako je náš produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý. Člověk, který používá naše profesionální pomůcky má větší pravděpodobnost že má svou práci dobře provedenou a tím pádem na ni může být hrdý.

Nabízíme vybavení pro lidi, co milují svou práci a nestydí se za to, že pracují rukama. To jsou lidé, kteří umí ocení kvalitní zboží. To jsou lidé, kteří nakupují v našem e-shopu v kategorii Obuv Sandály. Přesvědčte se, že u nás najdete produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý opravdu levně. Pro kvalitní práci jsou potřeba kvalitní, profesionální pracovní pomůcky jako je například produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý který můžete najít na flopp.cz v kategorii Obuv Sandály. Člověk, který používá naše pracovní pomůcky je daleko efektivnější a na svou práci hrdý než pracovník, který je nepoužívá. Chceme podporovat lidi, kteří jsou na svou práci hrdí. Profesionální práce vyžaduje profesionální nástroje jako je například produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý. Produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý se nachází v kategorii Obuv Sandály.

Nabízíme vybavení pro lidi, kteří se nebojí pracovat rukama a nestydí se za to. To jsou lidé, kteří umí ocenit kvalitu zboží. Lidé, kteří navštívili náš e-shop flopp.cz a nakoupili u nás v kategorii Obuv Sandály. U nás najdete produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý opravdu levně, přesvědčte se sami. Pokud hledáte produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý, tak jste tady správně. Produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý se nachází v nabídce v kategorii Obuv Sandály. Prostřednictvím našeho e-shopu nakoupíte rychle z pohodlí domova, je to daleko jednodušší než návštěva kamenného obchodu. Ulehčete si nákup tím, že nakupujete u nás v e-shopu. Je to daleko jednodušší než nákup v kamenném obchodě. Využijte to v našem e-shopu flopp.cz. Najdete u nás zboží Síťovaný sandál Ottawa modrý, které můžete okamžitě objednat. Největší výhodou e-shopu je nízká cena. Hledáte Síťovaný sandál Ottawa modrý? E-shop flopp.cz nabízí Síťovaný sandál Ottawa modrý a jiné kvalitní výrobky například pracovní obuv, oděvy a další zboží za nízké ceny. Nabízíme vybavení dobré kvality pro Vaši práci jako například "Síťovaný sandál Ottawa modrý". Vaši práci neuděláme za vás, ale můžeme Vám zajistit, že se budete cítit v práci dobře. Většinou je pravidlem že za kvalitu musíte zaplatit hodně peněz. Náš e-shop takové pravidla nemá! U nás je možné nalézt produkty, které jsou stále kvalitní a jejich cena není vůbec vysoká. Snažíme se nabízet levné a kvalitní produkty jako je například Síťovaný sandál Ottawa modrý.

Neztrácejte čas navštěvováním kamenného obchodu. Objednejte jednoduše během 10 minut na flopp.cz. Nabízíme pracovní oděvy, obuv, a další kvalitní zboží za nízké ceny.

Pokud sháníte Síťovaný sandál Ottawa modrý, jste na správném místě. Obuv Sandály je kategorie ve které se nachází produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý. Na našem e-shopu si můžete zboží objednat rychle a bezpečně. Převážná většina produktů je skladem. Máme rádi profesionální přístup k práci, který získáte pomocí našeho zboží, jako je například Síťovaný sandál Ottawa modrý.

S produktem Síťovaný sandál Ottawa modrý, který najdete v kategorii Obuv Sandály se budete cítit v práci o mnoho lépe a lépe ji odvedete.

Nemáme rádi neprofesionální přístup k práci, kterému se určitě vyvarujete s našim výrobkem jako je Síťovaný sandál Ottawa modrý. Hledáte produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý? V tom případě jste zde správně! Síťovaný sandál Ottawa modrý se nachází v kategorii Obuv Sandály. Náš e-shop je spolehlivý a můžete u nás v klidu objednat z pohodlí vašeho domova. Pokud hledáte produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý, jste na správné adrese. E-shop flopp.cz vám může nabídnout pracovní oděvy, obuv, a další zboží za skvělé ceny.

Jestli jste hledal/a produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý, tak jste zde správně. Produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý je v nabídce v kategorii Obuv Sandály. Nakupte rychle prostřednictvím našeho e-shopu flopp.cz, z pohodlí domova. Je to mnohem snadnější než návštěva kamenného obchodu. Nakupujte u nás na e-shopu, kvalitní a cenově dostupné zboží - vykonávejte svou práci jako profesionál. Pro profesionální práci jsou potřeba profesionální pracovní pomůcky jako je například produkt Síťovaný sandál Ottawa modrý. Pracovník, který používá profesionální pracovní pomůcky je daleko efektivnější a na svou práci hrdý než pracovník, který je nepoužívá. Chceme poskytovat pracovní pomůcky pro lidi, kteří jsou na svou práci hrdí.